Novinky v prosinci 2021

Marek Konderla - Lensys.cz
Marek Konderla
9. 12. 2021

S blížícím se koncem roku jsme pro vás připravili vylepšený rezervační kalendář, pokročilejší nastavení upomínek, spárování s Google kalendářem a upomínky na starší alba s vybranými fotografiemi ale nepotvrzeným výběrem.

Nový rezervační kalendář

V novém kalendáři jsme znázornili kromě všech existujících rezervací i pole pro všechny možné rezervovatelné období, taky jsme přidali možnost si vyfiltrovat pouze specifickou událost s možností editace přímo v kalendáři. Po vybrání události můžete pak jednoduše kontrolovat volná místa a získat odkaz pro sdílení mnohem jednodušeji.

Pokročilé nastavení rezervací

V nastavení rezervačního modulu jsme přidali kromě možnosti vypnutí/zapnutí upomínek i možnost upomínku klientovi předvybrat nebo vynutit.

Přibyla i možnost napsání komentáře k rezervacím, kde si můžete změnit nadpis pro informování klienta.

A jako poslední novinka je nastavení jiného Gmailu pro spárování z aplikace s Google kalendářem.

Stačí povolit import rezervací a vepsat mail. Pokud jste již jednou párovali účet stačí kliknout na nové zaslání pozvánky.

Upomínky na nedokončené výběry fotografií

Rušný konec roku přinesl spoustu nových nápadů na vylepšení a jedním z nich je upomínka pro vás a pro uživatele kteří neodeslali rozpracovaný výběr fotografií.

Pokud uběhnou tři dny od posledního výběru fotky, ale nepotvrdí se výběr, odešle se upomínka vám a pokud máte k albu připojený kontaktní údaj tak i klientovi.

Zpět na aktuality Další aktualita
© Lensys.cz|BiteIT.cz | Nastavení soukromí